top of page
Пошук

Будинок зі зрубу: як і чим ущільнювати щілини

Утеплення будинку зі зрубу є важливим кроком для забезпечення комфорту, енергоефективності та екологічності. Один із ефективних матеріалів для цього - конопляний утеплювач. Давайте розглянемо, як його використовувати та які характеристики важливі для його вибору.


Приклад ущільнення будинку зі зрубу

Приклад укладання міжвінцевого ущільнювача.


Перш за все, важливо перевірити стіни на наявність щілин між колодами. Особливо у кутах можуть виявитися місця, через які може добряче дути. Шукаємо діри та затикаємо їх, щоб уникнути непотрібної втрати тепла.


Прогляньте стіни та кути. Особливу увагу приділіть місцям, де внутрішня стіна зустрічається з підлогою. Якщо ви відчуваєте сильне холодне дуття або помітили вологість, це може бути ознакою проблеми.


За якими характеристиками обирати ізоляційний матеріал для будинку зі зрубу?

  1. Пухка структура: ущільнювач повинен мати пухку структуру, щоб щільно прилягати до колод та уникнути зазорів.

  2. Матеріал з якого виготовлений: Конопля - натуральний матеріал, який не завдає шкоди навколишньому середовищу та довговічний.

  3. Розміри: ми пропонуємо різну ширину рулонів для ізоляції (5 см, 10 см, 15 см і 20 см), що дуже зручно для ізоляції будь-якого проекту.

Розміри міжвінцевого утеплювача

Міжвінцевий ущільнювач різних розмірів.


Провівши ущільнення вашого будинку, ви одразу зможете помітити різницю: зменшення протягів, покращений мікроклімат і щільність утеплення.


Якщо у вас є ще запитання або потрібна додаткова інформація, не соромтеся запитати!

1 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page