top of page
Пошук

Як встановити конопляний утеплювач: поради та рекомендації

При облаштуванні сучасних будівель, конопляний утеплювач стає все більш популярним вибором. Він не лише ефективно утеплює приміщення, а й є екологічно чистим матеріалом, і не вимагає певного догляду та обслуговування, щоб забезпечити тривалість та надійність.


Як правильно утеплювати будинок з допомогою ТМ Консулейт?


1. Очистка перед монтажем утеплювача: Слід ретельно підготувати поверхню перед встановленням конопляної ізоляції, очистити від пилу, бруду та інших забруднень. Це можна зробити за допомогою м'якої щітки або пилососа з м'якою насадкою.


2. Наступний етап - монтаж утеплювача з конопель. Досвід показує, що для встановлення утеплювача не потрібно мати особливих знань і навичок. Простий принцип монтажу: вкладання і закріплення. Закріплювати можна будівельними скобами (приклад на фото нижче). 


Приклад закріплення утеплювача ТМ Консулейт


Основною перевагою цього досвіду є те, що після утеплення конопляним утеплювачем поверхні (як горизонтальні, так і вертикальні) активно "дихають", а також адаптуються до зовнішніх температурних умов. Це означає, що взимку вони утримують тепло всередині будівлі, не допускаючи його виходу на зовнішні сторони, а влітку - перешкоджають надмірному нагріванню приміщення, сприяючи підтримці комфортної температури всередині в межах 19-21°C.


Тому, утеплення коноплями є не тільки енергоефективним, але і простим.


13 переглядів0 коментарів

댓글


bottom of page