top of page
Пошук

Як склад утеплювача впливає на його властивості?

При обговоренні характеристик утеплювачів, часто звертають увагу на склад основних компонентів, наприклад натуральні волокна. Але значний вплив на властивості матеріалу має його бікомпонент. У даній статті ми розглянемо роль бікомпонента у складі утеплювача Консулейт.

Структура утеплювача Консулейт
Структура утеплювача Консулейт

Утеплювач Консулейт складається з 80% натуральних конопляних волокон та 20% бікомпонента. Ці складові визначають якість і характеристики матеріалу. Бікомпонент, в даному випадку низькоплавне поліефірне волокно, що забезпечує довговічність і енергоефективність утеплювача.


Бікомпонент додає утеплювачу товщини та допомагає матеріалу тримати форму. Він також впливає на теплопровідні властивості, роблячи матеріал більш ефективним в утриманні тепла.


Бікомпонент
Бікомпонет

У виробництві нашого утеплювача Консулейт використовуєтсья вторинне поліестерне волокно, отримане з перероблених ПЕТ пляшок. Це дозволяє зменшити вплив на навколишнє середовище та робить матеріал екологічно чистим.


Крім того, сучасні технології дозволяють виготовлення утеплювачу з використанням бікомпонента PLA (полімолочна кислота), отриманого з відновлювальних ресурсів, таких як кукурудзяний крохмаль, коріння тапіока або цукровий очерет, шляхом ферментації.


Утеплювач Консулейт є ідеальним вибором для тих, хто цінує енергоефективність і екологічність. Матеріал виготовлений з використанням екологочних компонентів, відображає прагення до сталого розвитку та збереження навколишнього середовища.2 перегляди0 коментарів

コメント


bottom of page